بهترین جراح بینی شیراز کیست ؟ جراحی بینی ( جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ) یکی از رایج ترین روندهای زیبایی به شمار می آید. بینی که در مرکز صورت واقع شده است، دارای تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی چهره می باشد. رینوپلاستی ظریف ترین و پیچیده ترین جراحی است که یک جراح بینی انجام داده و نتایج چشمگیری را خلق می کند.

جراح بینی برازجان

دکتر شادی جوادی با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها، هر روند رینوپلاستی را بر اساس ویژگی های آناتومیکی منحصربفرد، ساختار صورت و تمایلات فردی، این درمان را به صورت یک روند سفارشی اجرا می نماید. هدف او خلق یک بینی طبیعی است که هارمونی صورت را به منظور ارائه بهترین نتایج رینوپلاستی ممکن ارتقا می دهد.

دکتر شادی جوادی ، جراح بینی شیراز روندهای رینوپلاستی را با ترکیب علم و هنر به مرحله اجرا در می آورد. او جراحی های رینوپلاستی بسیاری را با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها و تکنولوژی ها، به منظور دستیابی به بهترین نتایج رینوپلاستی ماندگار انجام داده است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

بینی علاوه بر زیبایی، یک اندام فانکشنال است که باید به عنوان یک مجرای بدون انسداد، امکان جریان هوا برای تنفس را فراهم آورد. این موضوع در زمان انجام رینوپلاستی باید مد نظر قرار گیرد. انجام تکنیک کوچک کردن بینی به دست جراح غیر مجرب باعث بروز مشکلات تنفسی می شود. متاسفانه این زمانی رخ می دهد که جراح ماهیت فانکشنال را نادیده گرفته و تنها بر روی زیبایی بینی تمرکز کند. دکتر شادی جوادی به عنوان یک متخصص رینوپلاستی ، پیشرفته ترین تکنیک های رینوپلاستی را برای حفظ و بازیابی مجاری عبور هوا در بینی اجرا می نماید.

دکتر شادی جوادی ، جراح بینی شیراز بر روی خلق جذابیت ظاهری و عملکرد خوب داخلی بینی تمرکز می نماید. او متخصص در رینوپلاستی و جراحی ترمیمی بوده و معتقد است رینوپلاستی ترکیب فرم و عملکرد، هنر و علم می باشد.

دکتر شادی جوادی بعنوان یک جراح پلاستیک صورت ، به شکلی منحصر بفرد در ارتقا بینی صاحب صلاحیت بوده و یکی از با تجربه ترین جراحان رینوپلاستی می باشد. دستاورد او در رینوپلاستی شامل به کار گیری پیشرفته ترین تکنیک ها به منظور تضمین بهترین نتایج بوده است.

عکسی که مشاهده می کنید نمونه ای از عکس قبل و بعد دکتر جوادی جراح بینی در شیراز است.

جراح بینی برازجان

اهداف جراحی بینی از دید جراح بینی شیراز

هدف از رینوپلاستی اصلاح اندازه و شکل بینی به منظور بهبود توازن در صورت می باشد. رینوپلاستی گاهی برای بهبود انسداد تنفس ایجاد شده در اثر وارد آمدن ضربه یا جراحی های قبلی انجام می پذیرد.

روند جراحی بینی از دید جراح بینی شیراز

برش هایی در بینی ایجاد می شود که قابل رویت نمی باشند. در برخی موارد، یک برش کوچک که در پوست بین سوراخ های بینی پنهان می شود ایجاد می گردد. غضروف و استخوان پایه با هدف خلق شکل جدید، تراش داده می شود. دکتر شادی جوادی روند را بر اساس آناتومی ویژه بینی، ساختار صورت و ویژگی های منحصر بفرد بیمار به صورت سفارشی اجرا می نماید. یک رینوپلاستی موفق ، هارمونی صورت را بهبود بخشیده و توجهات را از بینی به سایر بخش ها معطوف می نماید.

بیهوشی

بیهوشی عمومی که تحت آن بیمار به خواب کامل فرو می رود، با هدف ایجاد شرایط عدم احساس هرگونه درد، از سوی بیشتر جراحان ترجیح داده می شود. در برخی شرایط جراح بی حسی موضعی را بر حسب پیچیدگی روند انتخاب می کند.

طول زمان جراحی بینی

مقدار زمان مورد نیاز برای انجام رینوپلاستی بر حسب بینی فرد و اصلاحات مورد نیاز متفاوت می باشد. این روند به طور متوسط بین یک ساعت و نیم تا سه ساعت به طول می انجامد. این جراحی با بکارگیری جدیدترین یافته های علمی انجام شده و یک روند درمانی کاملاً سرپایی می باشد. دیگر روندها از قبیل پروتز چانه قابل ترکیب با رینوپلاستی بوده و بعد از مشاوره جامع با دکتر شادی جوادی ، در صورت نیاز توصیه می شود.

پس از روند جراحی بینی

بیشتر بیماران بعد از روند به منزل باز می گردند. پزشک کلیه دستورالعمل های لازم الاجرا در طول سپری کردن دوره ریکاوری در منزل را در اختیار شما قرار می دهد.

جراح بینی برازجان

 

ریکاوری جراحی بینی

بیشتر بیماران بعد از 1 هفته به محل کار خود بازگشته و پس از 10 روز فعالیت های نرمال روزمره خود را از سر می گیرند. با این وجود جراح بینی شیراز پیشنهاد می کند که فعالیت هایی از قبیل ورزش های برخوردی باید به مدت 4 تا 6 ماه محدود شود. کبودی اطراف چشم ها در برخی موارد اتفاق می افتد و پس از مدت کوتاهی به صورت خودبخود محو می شود. بیشتر بیماران بلافاصله بعد از درمان، حداقل درد را تجربه می کنند که با مصرف داروهای مسکن به راحتی قابل کنترل می باشد.