بهترین جراح بینی رشت کیست ؟ جراحی بینی ( جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ) یکی از رایج ترین روندهای زیبایی به شمار می آید. بینی که در مرکز صورت واقع شده است، دارای تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی چهره می باشد. رینوپلاستی ظریف ترین و پیچیده ترین جراحی است که  خانم دکتر شادی جوادی بهترین جراح بینی در رشت با تجربه و تبحر بالا انجام داده و نتایج چشمگیری را خلق می کند.

جراح بینی برازجان

دکتر شادی جوادی با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها، هر روند رینوپلاستی را بر اساس ویژگی های آناتومیکی منحصربفرد، ساختار صورت و تمایلات فردی، این درمان را به صورت یک روند سفارشی اجرا می نماید. هدف او خلق یک بینی طبیعی است که هارمونی صورت را به منظور ارائه بهترین نتایج رینوپلاستی ممکن ارتقا می دهد.

دکتر شادی جوادی ، جراح بینی رشت روندهای رینوپلاستی را با ترکیب علم و هنر به مرحله اجرا در می آورد. او جراحی های رینوپلاستی بسیاری را با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها و تکنولوژی ها، به منظور دستیابی به بهترین نتایج رینوپلاستی ماندگار انجام داده است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی رشت

بینی علاوه بر زیبایی، یک اندام فانکشنال است که باید به عنوان یک مجرای بدون انسداد، امکان جریان هوا برای تنفس را فراهم آورد. این موضوع در زمان انجام رینوپلاستی باید مد نظر قرار گیرد. انجام تکنیک کوچک کردن بینی به دست جراح غیر مجرب باعث بروز مشکلات تنفسی می شود. متاسفانه این زمانی رخ می دهد که جراح ماهیت فانکشنال را نادیده گرفته و تنها بر روی زیبایی بینی تمرکز کند. دکتر شادی جوادی به عنوان یک متخصص رینوپلاستی ، پیشرفته ترین تکنیک های رینوپلاستی را برای حفظ و بازیابی مجاری عبور هوا در بینی اجرا می نماید.

دکتر شادی جوادی ، جراح بینی رشت بر روی خلق جذابیت ظاهری و عملکرد خوب داخلی بینی تمرکز می نماید. او متخصص در رینوپلاستی و جراحی ترمیمی بوده و معتقد است رینوپلاستی ترکیب فرم و عملکرد، هنر و علم می باشد.

دکتر شادی جوادی بعنوان یک جراح پلاستیک صورت ، به شکلی منحصر بفرد در ارتقا بینی صاحب صلاحیت بوده و یکی از با تجربه ترین جراحان رینوپلاستی می باشد. دستاورد او در رینوپلاستی شامل به کار گیری پیشرفته ترین تکنیک ها به منظور تضمین بهترین نتایج بوده است.

عکسی که مشاهده می کنید نمونه ای از عکس قبل و بعد دکتر جوادی جراح بینی در رشت است.

جراح بینی برازجان

اهداف جراحی بینی از دید جراح بینی رشت

هدف از رینوپلاستی اصلاح اندازه و شکل بینی به منظور بهبود توازن در صورت می باشد. رینوپلاستی گاهی برای بهبود انسداد تنفس ایجاد شده در اثر وارد آمدن ضربه یا جراحی های قبلی انجام می پذیرد.

روند جراحی بینی از دید جراح بینی رشت

برش هایی در بینی ایجاد می شود که قابل رویت نمی باشند. در برخی موارد، یک برش کوچک که در پوست بین سوراخ های بینی پنهان می شود ایجاد می گردد. غضروف و استخوان پایه با هدف خلق شکل جدید، تراش داده می شود. دکتر شادی جوادی روند را بر اساس آناتومی ویژه بینی، ساختار صورت و ویژگی های منحصر بفرد بیمار به صورت سفارشی اجرا می نماید. یک رینوپلاستی موفق ، هارمونی صورت را بهبود بخشیده و توجهات را از بینی به سایر بخش ها معطوف می نماید.

بیهوشی

بیهوشی عمومی که تحت آن بیمار به خواب کامل فرو می رود، با هدف ایجاد شرایط عدم احساس هرگونه درد، از سوی بیشتر جراحان ترجیح داده می شود. در برخی شرایط جراح بی حسی موضعی را بر حسب پیچیدگی روند انتخاب می کند.

طول زمان جراحی بینی

مقدار زمان مورد نیاز برای انجام رینوپلاستی بر حسب بینی فرد و اصلاحات مورد نیاز متفاوت می باشد. این روند به طور متوسط بین یک ساعت و نیم تا سه ساعت به طول می انجامد. این جراحی با بکارگیری جدیدترین یافته های علمی انجام شده و یک روند درمانی کاملاً سرپایی می باشد. دیگر روندها از قبیل پروتز چانه قابل ترکیب با رینوپلاستی بوده و بعد از مشاوره جامع با دکتر شادی جوادی ، در صورت نیاز توصیه می شود.

پس از روند جراحی بینی

بیشتر بیماران بعد از روند به منزل باز می گردند. پزشک کلیه دستورالعمل های لازم الاجرا در طول سپری کردن دوره ریکاوری در منزل را در اختیار شما قرار می دهد.

جراح بینی برازجان

چرا دکتر شادی جوادی از جراحان بینی حاذق در رشت است ؟

همان طور که بارها در این مقاله گوشزد کردیم ، با انجام تحقیقات میدانی و دقیق از یک انتخاب صحیح می توانید سالیان سال از یک نتیجه موفقیت آمیز ، طبق سلیقه خود لذت ببرید و اعتماد به نفس بالایتان حفظ شود. یکی دیگر از مزایای انتخاب درست از جراح بینی خوب ، هزینه اضافی برای ترمیم این پروسه است که اگر فرد رضایت از پروسیجر اولیه را نداشته باشد باید هزینه هنگفتی برای عمل مجدد پرداخت کند که هم از جراحی اولیه بیشتر است و هم اینکه هر دکتری این پروسیجر را انجام نمی دهد. در این بخش به برتریت جراح بینی در رشت می پردازیم که از موارد زیر برخوردار است :

علم بالا و تراز اول کشوری : ایشان با کسب رتبه عالی از دوره تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی فارغ التحصیل شدند که از امتیازات شان ، شرکت در دوره های مختلف جراحی زیبایی بینی و صورت و اخذ مدارک متعدد می باشد.

کارآزمایی بالا : انجام چندین هزار جراحی زیبایی بینی در طول سال ها کار پزشکی با سابقه جراحی بالا از جمله امتیازات این پزشک حاذق می باشد. لازمه یک جراح خوب و دوره دیده این است که می تواند متد های مناسبی را در جهت انواع مختلف بینی با هر نوع فرمی اجرا کند. از این رو صحت این سخن با رضایت بیمارانی که تحت نظر ایشان جراحی شده اند به خوبی بازگو می شود.

وجدان کاری : از بارزه و شهرت پزشک متبحر ، وجدان کاری ، تلاش برای حفظ سلامت بیمار ، ترجیح ندادن منافع خود بر بیماران ، صداقت در کلام و آرامش در شنیدن خواسته های بیمار می باشد که متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری و مشاوره با دکتر خوب اقدام به رینوپلاستی کنند. در واقع بهترین جراح بینی در رشت باید از علم ، تجربه و اخلاق کاری بسیاری برخوردار باشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

همان طور که گفتیم بینی گوشتی با مواردی مانند بافت غضروفی ضعیف ، پوست ضخیم ، همچنین غدد چربی فراوان و حفره های باز ، تشخیص داده می شود. نوک بینی گوشتی اغلب پایین و پره های آن باز و ضخیم هستند. به دلیل ترشح هورمون های مردانه و پوست چرب ، این نوع بینی در میان آقایان بیشتر روئیت می شود. از این رو بهترین جراح بینی گوشتی با در نظر گرفتن این فاکتورهای این نوع پروسیجر ، شیوه هایی نوین عمل بینی گوشتی را به کار می گیرد که حاصل آن ، رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. برای پشتیبانی از شکل زیبا و جدید بینی خلق شده رعایت مراقبت های بعد از رینوپلاستی طبق تجویز یک متخصص حاذق الزامی است تا  شکل جدید آن حفظ ، و بینی از استحکام و قدرت بالایی برخوردارشود. در گذشته ، برای رینوپلاستی گوشتی از فرایندی کلی استفاده می شد که در این پروسه ، بخش هایی از غضروف حذف می شد. از این رو نه تنها متقاضی پس از مدتی ، با فرورفتگی و ناهمواری هایی مواجه می شد بلکه نوک بینی نیز افتاده می شد. امروزه به مدد پیشرفت تکنولوژی و برگزیدن بهترین جراح با به کار گیری علم و مهارت بالا ، به تقویت غضروف از طریق پیوند ، به جای حذف آن ها می پردازد و در نهایت برای حفظ ساختار بینی بهترین چارچوب را در بینی گوشتی خلق می نماید.

از جمله اقدامات دیگر بهترین پزشک بینی گوشتی ، برداشتن قسمتی از بافت حفره های بینی می باشد . داوطلبانی که بینی گوشتی دارند به جهت ضخامت بالای پوست بینی خود ، حتی با یک انتخاب دقیق از بهترین جراح می بایست توقعات و انتظاراتی منطقی داشته باشند. زیرا پوست ضیخم بینی ، محدودیتی در پروسه رینوپلاستی ایجاد می کند که نمی توان شکل بینی را به فرم فانتزی تبدیل کرد.

ریکاوری جراحی بینی

بیشتر بیماران بعد از 1 هفته به محل کار خود بازگشته و پس از 10 روز فعالیت های نرمال روزمره خود را از سر می گیرند. با این وجود جراح بینی رشت پیشنهاد می کند که فعالیت هایی از قبیل ورزش های برخوردی باید به مدت 4 تا 6 ماه محدود شود. کبودی اطراف چشم ها در برخی موارد اتفاق می افتد و پس از مدت کوتاهی به صورت خودبخود محو می شود. بیشتر بیماران بلافاصله بعد از درمان، حداقل درد را تجربه می کنند که با مصرف داروهای مسکن به راحتی قابل کنترل می باشد.