مهم ترین گام پیش از انجام جراحی بینی انتخاب جراح بینی رشتبا تجربه و ماهر همچون دکتر شادی جوادی است. میزان مهارت و تخصص جراح و متخصص گوش و حلق و بینی رابطه مستقیمی با میزان رضایت مندی فرد از عمل بینی دارد. یک جراح ماهر علاوه بر زیبایی بخشی به بینی ، از عملکرد بویایی و تنفس حفاظت می کند. با ادامه این مقاله همراه باشید تا شما را با مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر عمل بینی آشنا کنیم.

 

جراح-بینی-رشت - دکتر شادی جوادی

جراح بینی رشت کیست ؟

جراح بینی خوب در رشتفردی است که دوره پزشکی عمومی را گذرانده باشد ؛ سپس تخصص جراح عمومی را سپری کرده و در زمینه جراحی پلاستیک دارای فوق تخصص باشد . در صورتی که در اثر یک حادثه ، تصادف ، آتش سوزی یا در اثر یک بیماری مانند تومورهای سرطانی ، عضو بینی در فرد آسیب ببیند. فوق تخصص رینوپلاستی با انجام عمل روی بینی ، علاوه بر اینکه عملکرد صحیح را به این عضو برمی گرداند ؛ بلکه مجدداً به بینی زیبایی می بخشد. دومین جنبه عمل عمل زیبایی بینی ، در افرادی است که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند و برای ایجاد زیبایی در بینی به جراح بینی رشت، مراجعه می کنند.

جراح بینی برای یک عمل بینی موفق به چه مهارت هایی نیاز دارد ؟

زمانی می توان گفت یک عمل رینوپلاستی با موفقیت صورت پذیرفته است که در درجه اول عملکرد تنفسی بیمار مختل نشود و بیمار بتواند به راحتی تنفس کند. البته رضایت بیمار از ظاهر بینی نیز در درجه بعدی اهمیت قرار دارد. بهترین جراح بینی رشت، برای داشتن یک عمل موفق باید با آناتومی و ساختار بینی و مشکلات مربوط به بینی آشنایی کامل داشته باشد و بتواند مهارت پزشکی بالایی در این زمینه کسب نماید. همچنین جراح باید مهارت جراحی بالایی داشته باشد؛ تا بتواند با ایجاد حداقل و ظریف ترین برش ها ، جراحی خود را انجام دهد تا دوره بهبودی بیمار و میزان تورم و کبودی او پس از جراحی کاهش یابد. علاوه بر این مهارت ها یک جراح خوب بینی ، باید علاوه بر تخصص در مهارت های پزشکی ، با هنر و زیبایی آشنایی کافی داشته باشد؛ تا بتواند بینی را متناسب با اجزای چهره عمل کند و حداکثر زیبایی را به بیمار ببخشد.

پزشک گوش و حلق و بینی چه مهارت هایی دارد ؟

بهترین پزشک متخصص گوش و حلق و بینی فردی است که پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در زمینه گوش و حلق و بینی تخصص خود را گذرانده باشد. این پزشک در زمینه بیماری های مربوط به ناحیه حلق ، گوش ، بینی ، حنجره ، دهان و در مفهوم کلی بیماری های مربوط به سر و گردن دارای تخصص است. این پزشک می تواند دوره های تخصصی در زمینه سر و گردن را بگذراند و به دانش کامل در زمینه جراحی یبایی بینی دست پیدا کند. بیماری های در ارتباط با بینی که در این ناحیه از بدن قرار گرفته اند عبارتند از: سینوزیت ، پولیپ بینی ، عفونت سینوس ها و غیره.

تفاوت جراح پلاستیک با متخصص گوش و حلق و بینی در عمل بینی

هر دوی این متخصصین می توانند عمل بینی را با هدف اصلاح فرم ظاهری بینی و عملکرد بینی انجام دهند. جـراح رینوپلاستی قادر به برطرف کردن مشکلات تنفسی بینی در هنگام عمل می باشد. همچنین متخصصان گوش و حلق و بینی بسیاری ممکن است با مطالعه در خصوص زیباشناسی یا گذراندن دوره های عمل زیبایی بینی ، مهارت این جراحی را کسب کرده باشند. میزان موفقیت یک عمل ارتباطی با اینکه عمل توسط جراح پلاستیک انجام شده یا توسط متخصص گوش و حلق و بینی ندارد؛ تنها معیار در موفقیت یک عمل ، میزان تجربه و مهارت فردی است که جـراحی را انجام می دهد.

معیار انتخاب بهترین جراح بینی در رشتچه می باشد ؟

در صورتی که قصد انجام عمل بینی در رشت را دارید ، حتما مدت زمان زیادی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی رشت صرف کرده اید. این امر بسیار منطقی است ؛ زیرا میزان مهارت و سابقه پزشک می تواند تا حد زیادی در نتیجه نهایی بینی تاثیر گذار باشد. به همین علت در ادامه مهم ترین معیارهایی که باید در انتخاب بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در نظر گرفته شود ، بیان شده است :

 • مهارت و تخصص جراح
 • تجهیزات پیشرفته پزشکی
 • به کار بردن جدیدترین تکنیک های جراحی
 • پرسنل حرفه ای و با خلاق
 • صبر و شکیبایی در پاسخ به مراجعه کنندگان
 • سلامت بیمار را در اولویت قرار دادن
 • داشتن اخلاق حرفه و ارائه مشاوره صادقانه

دکتر شادی جوادی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با سال ها تجربه در این زمینه ، توانسته به عنوان بهترین جراح بینی و بهترین متخصص گوش و حلق و بینی اطفال رشت رضایت مراجعین بسیاری را به دست آورد. از خدمات ایشان در زمینه عمل های زیبایی و درمانی به موارد زیر می توان اشاره نمود :

 •  بینی طبیعی
 •  بینی نیمه فانتزی
 •  بینی شکسته
 •  بینی کج
 •  آندوسکوپیک بینی
 •  بینی استخوانی
 •  بینی گوشتی
 • پولیپ بینی
 • انحراف بینی

چگونه بهترین جراح بینی رشت را انتخاب کنیم ؟

در حال حاضر پزشکان زیادی مشغول به انجام عمل بینی هستند به همین دلیل انتخاب بهترین پزشک در این میان کار دشواری است ؛ بنابراین در ادامه مواردی بیان شده است که می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی رشت و یا هر شهر دیگر ، کمک کند :

 • یک لیست از جراح های مورد نظر خود تهیه کنید.
 • برای تهیه این لیست می توانید از تجربه افرادی که سابقه عمل جراحی داشته اند ، کمک بگیرید. پرسش از آشنایان ، جستجو در گوگل و شبکه های اجتماعی می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی در رشت کمک کند.
 • بعد تهیه لیست لازم است در مورد تخصص ، میزان موفقیت عمل های جراحی و تجربه جراح تحقیق کنید.
 • نمونه کارهای جراح مورد نظر خود را مشاهده کنید.
 • برای انجام مشاوره به صورت حضوری مراجعه کنید و انتظارات خود را از عمل بیان نمایید. در این جلسه می توانید طرز برخورد جراح و میزان دانش او را بسنجید.
 • می توانید با سایر مراجعه کنندگانی که در مطب حضور دارند ، صحبت کنید و از تجربه آن ها سوال بپرسید.

در نهایت با در نظر گرفتن این فاکتورها می توانید جراحی که می تواند انتظارات شما را برآورده کند ، انتخاب نمایید. البته باید توجه داشته باشید که به دلیل متفاوت بودن فرم بینی و نوع بافت و پوست آن نتیجه جراحی در همه افراد یکسان نیست و باید انتظارات معقولی داشته باشید و حتما به توصیه های پزشک در جلسه مشاوره دقت کنید ؛ زیرا پزشک تجربه و دانش زیادی در این زمینه دارد و توصیه های او می تواند در نتیجه عمل بسیار کمک کننده باشد.

 

جراح-بینی-رشت - دکتر شادی جوادی

 

ارزیابی نحوه ارتباط جراح بینی رشت با بیماران

مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی در رشت از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ چرا که در این جلسه می توانید با پزشک صحبت کرده و انتظارات و خواسته های خود را مطرح نمایید و از تجربه و راهنمایی های پزشک بهره مند شوید . در طی این جلسه می توانید در رابطه با نگرانی و دغدغه های خود ، خطرات احتمالی و نحوه مراقبت های بعد از جراحی بینی با پزشک صحبت نمایید . یک جراح بینی خوب در رشت صبور بوده و می تواند به نحوی با بیماران صحبت نماید که استرس آن ها کاهش پیدا کند و بیماران بتوانند خود را برای انجام رینوپلاستی آماده کنند . یک جراح متبحر باید به خوبی متوجه انتظارات بیمار شود تا بتواند نتیجه دلخواه را رقم بزند و این موضوع با برقراری ارتباط خوب بین پزشک و مراجعه کنندگان ایجاد می شود. یک راه عالی برای به دست آوردن اطلاعات اولیه در انتخاب بهترین جراح بینی رشت ، صحبت کردن با افرادی است که سابقه انجام عمل زیبایی بینی دارند ؛ بنابراین پیشنهاد می شود در صورتی که اطرافیان و دوستان شما سابقه انجام عمل بینی دارند ، با آن ها صحبت کرده و از تجربیات آن ها در انتخاب پزشک خوب برای جراحی زیبایی بینی در رشت استفاده نمایید.

دیدن فیلم ها و تصاویر قبل و بعد جراحی بینی چه کمکی به ما می کند ؟

جراح بینی باید بتواند تناسب را بین بینی و سایر اجزای صورت ایجاد نماید . همچنین برطرف کردن مشکلات تنفسی و اصلاح مشکلات ظاهری بینی از جمله مواردی است که جراح بینی خوب در رشت باید بتواند با مهارت و تخصص خود آن را انجام دهد تا نتیجه موفقی از انتظارات بیمار حاصل شود . یکی از راه های موثر در انتخاب بهترین جراح بینی رشت ، مشاهده تصاویر قبل و بعد و همچنین دیدن فیلم های عمل زیبایی بینی انجام شده توسط جراح مدنظر است. این کار به شما کمک می کند تا حد زیادی با توانمندی ها ، تبحر و مهارت های جراح آشنایی پیدا کنید. از طرفی دیگر دیدن این تصاویر به شما کمک می کند تا ببینید افرادی که بینی مشابه با شما دارند ، بعد از انجام جراحی تا چه میزان تغییر می کنند. در نهایت می توان گفت مشاهده فیلم ها به شما کمک می کند تا به وضوح تغییرات اعمال شده را مشاهده نمایید و از میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان اطلاع پیدا کنید.

تاثیرات انتخاب جراح بینی ماهر در موفقیت آمیز بودن عمل

تا حالا شده به کسی توصیه هایی را بکنید ، اما او از انجام آن ها سر باز بزند و در نهایت در زمینه مورد نظر با مشکل رو به رو شود؟ این اتفاق برای تمامی افراد حداقل برای یک بار رخ داده است. انتخاب کردن بهترین جراح بینی رشت نیز توصیه ای است که اغلب پزشکان مجرب به بیماران می کنند تا به آن ها کمک کنند از بروز عوارض جانبی جلوگیری شود. درصد بسیار کمی از مردم هستند که واقعاً برای انتخاب دکتر عمل بینی خود وقت صرف می کنند و برای انتخاب نهایت دقت و حساسیت های خود را به کار می برند. در این بخش از مقاله بهترین دکتر بینی رشت ، هدف ما افرادی نیستند که در انتخاب های خود دقت می کنند و تصمیمات درستی را در این رابطه می گیرند ، بلکه افرادی هستند که فکر می کنند انتخاب یک پزشک متبحر و مجرب در زمینه جراحی زیبایی بینی اصلا اهمیتی ندارد و عمل بینی ، پروسه ای ساده است که هر پزشکی می تواند آن را انجام دهد. باید به این افراد بگوییم که دقت نکردن در انتخاب یک دکتر بینی خوب تبعات بزرگ تری از آنچه که در ذهن دارید با خود به همراه دارد.

اولین و مهم ترین مشکلی که ممکن است برای شما به وجود آید این است که شما در صورت جراحی شدن توسط یک پزشک بی تجربه با مشکلات تنفسی رو به رو می شوید. همچنین احتمال اینکه دچار تنگی نفس یا مشکلات دیگری مانند از دست دادن حس بویایی ، مواجه شدن با آپنه خواب ، مسدود شدن یکی از مجاری تنفسی ، آسیب دیدگی بافت ها و غضروف های بینی و غیره شوید به مقدار بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. دلیل این امر نیز این است که او اکنون صلاحیت انجام عمل رینوپلاستی را ندارد و به دلیل آگاهی کم و غیر متخصص بودن ، در زمان عمل جراحی به عصب ها و بافت های داخلی بینی آسیبی جدی و جبران ناپذیر وارد می کند.

این ها بخشی از مشکلات تنفسی بود که با انتخاب نکردن یک پزشک کارآزموده با آن رو به رو می شوید. بخش دیگر مشکلات به ظاهر نهایی بینی شما مربوط می شود. آشنا نبودن پزشک با علم زیباشناسی در حین انجام عمل جراحی متوجه غیر قرینه بودن سوراخ های بینی ، سربالا بودن بیش از اندازه نوک بینی ، خارج شدن بینی از حالت مطلوب خود ، کوچک یا بزرگ شدن بیش از اندازه سوراخ های بینی نشود و در نهایت فرمی را برای بینی شما به وجود آورد که اصلا مطلوب و زیبا نباشد. بهتر است یادتان نرود که جراحی ترمیمی بینی می تواند برخی از این مشکلات به وجود آمده را برطرف کند که انجام آن نیز نیاز به کمک گرفتن از فردی متخصص دارد. پس برای اینکه نه هزینه ای اضافه تر خرج کنید و نه سلامتی خود را در خطر بیاندازید بهترین جراح بینی در رشت یا شهر محل زندگی خود را انتخاب کنید.

نمونه کار فوق العاده جراحی بینی توسط دکتر شادی جوادی

مشاوره با بهترین جراح بینی در رشت

پیش از اینکه تصمیم نهایی را در انتخاب پزشک مورد نظر خود بگیرید ، ضروری است که ابتدا یک جلسه خصوصی با ایشان داشته باشید. در طول این جلسه ، دکتر به بررسی ساختار و آناتومی بینی مراجعه کننده می پردازد و همچنین ضخامت پوست آن را تعیین می کند. سپس با در نظر گرفتن تمامی این موارد بهترین رویکرد و مدل بینی را به ایشان پیشنهاد می دهد. نکته دیگری که باید توجه ویژه ای به آن شود ، تناسب میان اجزای صورت فرد متقاضی می باشد ، بینی جدید باید در صورت فرد بنشیند و بیش از حد بزرگ یا کوچک نباشد.

توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی یک فرآیند بسیار پیچیده و حساس می باشد و به منظور دست یابی به بهترین و ایده آل ترین نتیجه ، باید یک جراح خوب بینی در رشت را برگزینید. دکتر شادی جوادی ، تمامی اطلاعات لازم از جمله خطرات و مراقبت های بعد از جراحی بینی را در این جلسه مشاوره در اختیار زیباجویان خود قرار خواهند داد.

علاوه بر معاینه ، پزشک باید اهداف و انتظاراتی که بیمار از انجام این پروسه دارد را جویا شود. در سال های اخیر ، با توجه به پیشرفت علم رویکردها و متدهای جدیدی برای این عمل معرفی شده است ، بنابراین جراح با جمع آوری این اطلاعات قادر است تا بهترین روند را در اختیار بیمار خود بگذارد. شما می توانید در این نشست در مورد ترس ها و نگرانی های خود با ایشان صحبت نمایید. سپس در صورتی که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد ، بهترین جراح بینی رشت یک برنامه درمانی مناسب را برایتان طراحی خواهد کرد.

در قدم بعدی ، دکتر عمل بینی سوابق و مدارک پزشکی مراجعه کننده را ارزیابی خواهد کرد. این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا برخی بیماری ها مثل دیابت و هموفیلی در روند رینوپلاستی اختلال ایجاد خواهند کرد.

در قدم بعدی ، پزشک معاینه فیزیکی را به انجام می رساند. در این اقدام وی از انگشتان خود برای این کار استفاده می کند و اگر نیاز باشد ، بیمار را برای انجام آزمایشاتی مثل سی تی اسکن یا آزمایش خون ارجاع می دهد. در نتیجه این نوع از تصوری برداری می توان معضلات دیگری از جمله انحراف سپتوم را تشخیص داد و برای رفع آن اقدام نمود.

مواردی که جراح بینی رشت حین عمل به آن ها اهمیت می دهد

تنگی و انسداد دریچه بینی : اکثر مراجعه کنندگان ، علی الخصوص بانوان به کوچک شدن بینی بیش از حد که به آن به اصطلاح بینی فانتزی و سر بالا می گویند ، علاقه وافری نشان می دهند و باید به این نکته توجه بسیار داشت که کوچکی بیش از حد استاندارد بینی و پره های آن سبب ایجاد مشکلات تنفسی و تنگی دریچه خارجی و داخلی بینی می شود. ترمیم این بینی ها نیز بسیار مشکل و سخت می شود . در صورتی که عمل زیبایی بینی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود ، بدون عوارض خواهد بود. اما اگر غیر این باشد ، رفع خطرات با جراحی بینی ترمیمی برای بیمار پرهزینه و سخت می باشد.

حفظ شاخص های استاندارد بینی : بینی به تناسب دیگر اجزای صورت ، پهنا ، پشت ، ارتفاع ، فاصله بینی با لب و غیره استاندارد های مشخصی دارد که جراح طی جلسه مشاوره ، بهترین نتیجه پس از رینوپلاستی را برای بیمار آنالیز می کند. به عنوان مثال ارتفاع بینی در حدود 67 درصد طول بینی است که پزشک با رعایت این استاندارد ها ، نتیجه زیبا و جذابی را بدون هیچ گونه عوارضی برای داوطلب خلق می کند.

دستمزد بهترین جراح بینی رشت

یکی از مواردی که تقریبا تمامی متقاضیان عمل بینی آن را در نظر می گیرند ، هزینه این پروسیجر می باشد. همانطور که اطلاع دارید ، مهارت و تجربه پزشک از فاکتورهای تاثیرگذار روی این مسئله می باشد. بنابراین هر چه تجربه جراح بالاتر باشد ، طبعا هزینه نیز بالاتر می رود اما در عوض می توانید از رسیدن به بهترین نتیجه نیز اطمینان خاطر داشته باشید. توجه داشته باشید که برخی از پزشکان با اعلام کردن هزینه های پایین سعی در تبلیغات دروغین و جعلی دارند و در نهایت به دلیل عدم تبحر ، نه تنها بیمار را به خواسته خود نمی رسانند بلکه مشکلاتی عملکردی و ظاهری را نیز برای او رقم می زنند.

 

بهترین جراح بینی طبیعی رشت

هدف بسیاری از افراد از انجام رینوپلاستی ، این است که تنها ایرادات عملکردی آن را از بین ببرند و در نهایت ظاهری بسیار طبیعی داشته باشند. به همین جهت به سراغ جراحی بینی طبیعی یا نچرال استاتیک می روند. در این رویکرد ، تمرکز بهترین دکتر عمل بینی رشت این است که ساختار بینی را حفظ کرده و تغییرات چشم گیری در آن ایجاد ننماید. برای مثال ، زاویه بین دماغ و لب و پیشانی نباید از حالت طبیعی تجاوز کند. همچنین پهنای آن نیز باید به حدی باشد که با دیگر اجزای صورت در تناسب باشد و نوک آن نیز  بیش از حد رو به بالا (خوکی) نشود.

یکی از موارد تاثیرگذار روی نتیجه ، ضخامت پوست بیمار می باشد. در بینی های گوشتی که پوست ضخیم است ، ساختار بینی و همچنین تغییرات ایجاد شده در آن به خوبی دیده نمی شوند. در همین جهت ، نمی توان مدل بینی فانتزی را روی آن ها اجرا کرد. اما برای عمل بینی طبیعی ، جراح بینی بدون محدودیت می تواند تغییرات را ایجاد نموده و بیمار را به هدف خود برساند.

بهترین جراح بینی فانتزی رشت

از مدل های پرطرفدار بینی به خصوص در کشور ما ، بینی فانتزی می باشد که بیماران زیادی به سراغ آن می روند. در این فرآیند قوس ظریف و زیبایی به بینی داده می شود و اندازه آن نیز با توجه به تناسب صورت ، کوچک می شود. توجه داشته باشید به علت کوچک شدن این عضو ، ممکن است مشکلاتی اعم از تنگی نفس رخ دهد. توجه داشته باشید که در صورت بروز چنین معضلی امکان دارد حتی از طریق رینوپلاستی ترمیمی نیز نتوان آن را جبران نمود ، بنابراین باید از ابتدا در مورد انتخاب یک دکتر بینی خوب در رشت دقت کافی را به خرج داده و در این امر سهل انگاری نکنید.

بهترین جراح بینی ترمیمی در رشت

عمل بینی ترمیمی ، همانطور که از اسم آن پیداست به منظور ترمیم و بازسازی ساختارهای بینی به کار می رود که در جراحی اولیه ، دچار مشکل شده اند. در صورتی که در انتخاب دکتر بینی دچار اشتباه شده باشید و یک پزشک با تجربه را انتخاب نکرده باشید ، به احتمال خیلی زیاد مشکلاتی اعم از آپنه خواب ، نامتقارن شدن سوراخ های بینی ، تنگی نفس ، کوچک شدن بیش از حد دماغ ، نرسیدن به ظاهر مورد نظر و غیره رخ می دهند. گاهی اوقات می توان این عارضه ها را از طریق ریویژن رینوپلاستی یا همان جراحی بینی ثانویه درمان کرد ، اما گاهی اوقات نیز این مشکلات به قدری شدید می باشند که هیچ راهی برای بهبود آن ها نیست و متقاضی باید تا آخر عمر با آن ها دست و پنجه نرم کند. به همین خاطر است که این بار باید با انتخاب یک جراح بینی ترمیمی خوب در رشت ، اشتباهات گذشته خود را جبران کرده تا در نهایت هم به ظاهر مورد نظر خود برسید و هم این مشکلات عملکردی به بهترین نحو برطرف شوند.

ضرورت انجام مراقبت های بعد از عمل از زبان بهترین دکتر عمل بینی رشت

این نکته را در نظر داشته باشید که تجربه و مهارت پزشک در جراحی بینی ، همه چیز نیست و اقداماتی که خود بیمار به عمل می رساند نیز روی دست یابی به نتیجه ایده آل تاثیرگذار می باشد. به همین دلیل ، نیاز است تا این مراقبت ها و اقدامات را به طور کامل از دکتر خود یاد بگیرید و در انجام آن ها کوتاهی نکنید. گاهی اوقات کارهای ساده ای مثل تعویض نکردن به موقع پانسمان یا وارد شدن یک ضربه آرام به بینی می تواند باعث بروز مشکلاتی مثل دفورمه شدن بینی و بروز عفونت در آن گردد.

 • تا یک هفته از رفتن به حمام اجتناب کنید زیرا اسپلینت و قالب بینی نباید مرطوب و یا خیس شود.
 • هنگام عطسه و یا سرفه ، دهان خود را نبندید.
 • از فین کردن ، خندیدن و حرف زدن بیش از اندازه پرهیز نمایید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید و به سونا ، جکوزی و حمام بخار نروید.
  بینی خود را با سرم شستشو دهید.
 • چسب بینی خود را به صورت مرتب تعویض کنید که این کار در نتیجه فرم بینی بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است.
 • از رفتن به محل های شلوغ و پرتردد که احتمال برخورد ضربه به بینی در آن جا وجود دارد ، خودداری کنید.

یک جراح بینی خوب در رشت چه چیزی را در حین جراحی رعایت می کند؟

 • کنترل کامل بر اتاق عمل و جراحی بینی شما امری بسیار مهم است و پزشک اطمینان حاصل می کند که خواسته‌ ها، نگرانی ‌ها و ترجیحات شخصی بیمارانش در حین پروسه در نظر گرفته شده است.
 • دانش و مهارت های فوق تخصصی برای یک جراحی فاقد اسکار و یا با حداقل اسکار . به علاوه جراح باید با جدیدترین تکنیک های روز جراحی بینی بدون اسکار آشنا و با آن ها پیش برود و همچنین از ابزارها و فناوری های پزشکی پیشرفته استفاده کند.
 • حس زیبایی شناسی و خلاقیت داشته باشد. بینی و هارمونی ایده آل در چهره هر فرد متفاوت است . لذا ممکن است جراحی و فرمی که برای عمل کردن یک دماغ در نظر گرفته باشند ، برای همه بینی ها مناسب نباشد. جراح بینی به طور مداوم با توجه به معیار های زیبایی استاندارد همگانی و همچنین معیار شخصی زیباجو با توجه به ویژگی های منحصر به فرد بینی و صورت او با حفظ عملکرد تنفس و سلامت وی پروسه جراحی را انجام می دهد.

هدف یک جراح خوب برای عمل بینی چیست ؟

 • اصلاح فرم بینی
 • حفظ و بهبود تنفس
 • بهبود ظاهر صورت
 • ایجاد تعادل طبیعی بینی با سایر اجزای صورت
 • افزایش اعتماد به نفس

جراحی ثانویه بینی

هنگامی که زیباجویان به جهت برگزیدن پزشکی کم تجربه ، از نتیجه جراحي بيني خود رضایت کافی را کسب نکردند و یا به عوارض جانبی دچار شده اند ، به جراحی ثانویه و یا ترمیمی اقدام می کنند.

ایراداتی که در جراحی ترمیمی بینی رفع  می شوند عبارتند از :

 • بیش از حد سربالا شدن بینی
 • بیش از اندازه کوچک شدن بینی
 • مشکلات تنفسی به وجود آمده در جراحی های اولیه
 • مشکلاتی مانند قوز و برآمدگی که به طور کامل در عمل های قبلی رفع نشده اند.
 • بررسی مهارت های جراح بینی

شما هنگامی می توانید از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود همراه با حفظ سلامت ، لذت ببرید که با انتخاب جراح بینی رشت ، از مهارت ها و تخصص ایشان برخوردار شوید. در انتخاب پزشک متخصص جراحی زیبایی بینی و اطلاع از مهارت های ایشان ، هیچ گاه نمی توانید تنها با اطلاعات مندرج در سایت اکتفا کنید. بلکه باید اطلاعاتی مضاف بر این موارد به دست بیاورید. بدیهی است که در رسیدن به چنین موضوع مهمی ، به هوش و هنرتان نیاز دارید. از این رو با مراجعه به مطب پزشک انتخابی خود ، در خصوص نحوه جراحی با بیماران دیگر صحبت کنید تا دید شما نسبت به مهارت پزشک ، مطابق با فرم دلخواهتان خلق شود. پس از این مورد عکس های نمونه کار قبل و بعد جراحی های مختلف پزشک برگزیده تان را بررسی کنید. با این کار با معیارهای زیبایی جراح آشنا می شوید و مطمئن خواهید شد که متخصص با تجربه بالای جراحی ، به تمام چالش های حین عمل واقف است. در بررسی نمونه کارهای دکتر بینی مناسب انتخابی خود ، سعی کنید تبحر پزشک را در بینی های مشابه بینی خود نیز بسنجید. از این طریق با کسب اطمینان کامل می توانید برای جراحی بینی زیبایی ، درمانی و یا هر دو اقدام کنید.

آیا جراح بینی مردانه با زنانه تفاوت دارد ؟

خیر هیچ تفاوتی وجود ندارد . اگر یک جراح خوب بینی در رشت را انتخاب کنید با در نظر نگرفتن جنسیت شما می تواند بهترین نتیجه را ارائه دهد . یک جراح ماهر با توجه به تکنیک اساسی جراحی که برای عمل بینی استفاده می شود، تفاوتی بین درمان دماغ مردانه و زنانه ایجاد نمی کند.

با این حال، متخصص جدای از روش‌ های اصلی جراحی، اغلب از نظر اهداف زیبایی و ویژگی‌ های بینی زنان و مردان تغیرات کوچک متفاوتی را لحاظ می شود تا بینی مردانه فرم خود را در عین زیبایی حفظ کنند .